Kızılay meydanında akşam saatlerinde bir grup vatandaş, Siyonist İsrail’in Gazze’de, emperyalistlerin desteğiyle 119 gündür eşi benzeri görülmemiş soykırım ve katliamlarını protesto etti.

Siyonist İsrail, Gazze’de 119 gündür eşi benzeri görülmemiş bir şekilde yaşlı, kadın, çocuk demeden kamplar bombalanıyor insanlar katlediliyor. Filistin’de Şehit edilen Gazze’li kardeşlerimizin sayısı 45 bine yaklaşmış durumda. Zalim emperyalist Dünya kör ve sağır oldu

Erzincanlı Kara, 30 sene sonra tertipleriyle buluştu Erzincanlı Kara, 30 sene sonra tertipleriyle buluştu

Erzincan Gazzeye Destek 1

Erzincan’da İsrail’in Gazze katliamı ve kuşatmasına sessiz protesto!

Kızılay meydanında akşam saatlerinde bir grup vatandaş, İsrail’in Gazze’de, emperyalizmin desteğiyle 119 gündür eşi benzeri görülmemiş katliamlarını protesto etti.

Siyonist İsrail, Filistin’de Şehit edilen Gazze’li kardeşlerimizin sayısı 45 bine yaklaşmış durumda. Zalim emperyalist Dünya kör ve sağır oldu. Gazze’de 119 gündür eşi benzeri görülmemiş bir şekilde yaşlı, kadın, çocuk demeden kamplar bombalanıyor insanlar katlediliyor.

Erzincan Gazzeye Destek 2

“GAZZE’YE ÖZGÜRLÜK”,  “VAHŞETİ DURDURUN” “ZALİMLERİ ALLAH’IN ‘KAHHAR’ İSMİNE HAVALE EDİYORUZ” şeklinde dövizler ile birlikte,

“EMPERYALİST – SİYONİST KUŞATMA VE KATLİAMA KARŞI, İSRAİL İLE ANTLAŞMALAR İPTAL EDİLSİN, DİPLOMATİK VE TİCARİ İLİŞKİLER KESİLSİN, İNCİRLİK VE KÜRECİK ÜSLERİ KAPATILSIN” şeklinde pankartla protesto düzenlendi.