Erzincan’da akşam saatlerinde nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı kamelyada çıkan yangın apartmana sıçradı. Facia son anda önlendi.

Alınan bilgilere göre; Erzincan Bahçeli evler mahallesinde 21:30 sıralarında yangın meydana geldi. Nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı kamelyada çıkan yangın hemen yanı başında bulunan apartmana da zarar verdi. Apartman bahçesinde bulunan kamelyada çıkan yangını, sokakta geçen gençlerin fark etmesi ile facia son anda önlendi. Gençlerin yangın var diye bağırması hem apartman sakinlerini hem de komşuları harekete geçirdi. Olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri gelene kadar vatandaşlar kendi imkanları ile yangına müdahale etti.

Erzincan’da Korkutan Yangın. Facianın Eşiğinden Dönüldü 2

Takla atan otomobilde 3 kişi hayatını kaybetti Takla atan otomobilde 3 kişi hayatını kaybetti

Kamelyanın yanı başında bulunan yalıtımlı apartmanın birinci katı zarar gördü. Yangın fark edilmeseydi apartman da yanabilirdi. Gençlerin duyarlılığı faciayı önledi. Yangında yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi. Olay yerine çağrılan itfaiye ekipleri yangının büyümesini engelleyerek yangını söndürdü. Kısa bir sürelik şok yaşayan apartman sakinleri ise olayın etkisinde kaldı.   

Erzincan’da Korkutan Yangın. Facianın Eşiğinden Dönüldü 1

Editör: Haber Merkezi - A