LGS giriş belgeleri yayımlandı LGS giriş belgeleri yayımlandı

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı toplum destekli polis şubenin yaptığı çalışmalar kapsamında yaklaşık 150 öğrenciye büyük balon oyun alanı etkinliği gerçekleştirildi.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Erzincan Öğrenim Birimi Yöneticisi Bengül Karagöz, Erzincan il Emniyet Müdürlüğü ile birlikte yapılan çocuklar için büyük balon oyun alanı etkinliği hakkında bilgilendirme de bulundu.

Minik Öğrencilere Büyük Balon Etkinliği 2 (2)

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı toplum destekli polis şubenin yaptığı çalışmalar kapsamında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Erzincan öğrenim birimi ile birlikte 3 ilkokul ile yaklaşık olarak 150 öğrenciye  büyük balon oyun alanı etkinliği gerçekleştirildi. 
Bu etkinlikte Geyikli ilkokulu, Akşemsettin ilkokulu ve Bahçelievler İlkokulundan gelen 150 kadar ilkokul öğrencisi güzel ve neşeli dakikalar geçiririp  gönüllerince eğlendiler. 

Minik Öğrencilere Büyük Balon Etkinliği 2 (1)
Balon için bekleyen tüm öğrencilerimiz vakıfımızın bünyesinde verilen düşler atölyesi, okuyorum oynuyorum, tasarım atölyesi ve matematik etkinliklerini gönüllülerimizle gerçekleştirme fırsatı buldular...  Bununla birlikte palyaçolar eşliğinde eğitici oyunlar, müzikli eğlenceler ve yüz boyama etkinlikleri de yapıldı. Yapılan etkinlik sonunda öğrencilere küçük hediyeler dağıtılarak tekrar okullarına geri gönderildi. Bu etkinlik kapsamında çocuklarımızın gözlerindeki ışıltı ve yüzlerinde gördüğümüz gülümseme bizleri mutlu etti... Dedi.