Erzincan’da Park AVM’de pars fuarcılık organizasyonu ile yöresel ürünler fuarı açıldı. 15 Haziran tarihine kadar sürecek fuar, bu yıl 5’inci açıldı.

Erzincan Emniyeti'nden bayram trafiği için sürücülere uyarı Erzincan Emniyeti'nden bayram trafiği için sürücülere uyarı

Türkiye’nin çeşitli illerinden katılan esnaflar ile yöresel ürünler fuarı 15 Haziran’a kadar devam edecek.

Yöresel ürünler fuarında organik birçok gıda ürünü bulabilirsiniz.

Fuarda gıdaların yanı sıra sabun ve organik yağlarda bulunmaktadır. Hem tanıtımı yapılmakta hem de uygun fiyata satışı yapılıyor.  

Pars fuarcılık Genel Müdürü Umut Kıranartlıoğlu, fuar hakkında bilgiler verdi.

Kıranartlıoğlu: “fuarımız 15 Haziran tarihine kadar açık kalacaktır. Tüm Erzincan’ı fuarımızı gezmeye davet ediyorum. Aynı zamanda Erzincan’da ilçemizde ki dostlarımızı da Erzincan merkezinde bulunan park AVM’de ki bu sene 5’incisini düzenlemiş olduğumuz yöresel ürünler fuarımızı gezmeye devam ediyoruz. Aramızda yeni esnaf arkadaşlarımız var. Elazığ’dan geldiler. Madem şekerini burada üretiyorlar. Şeker katılmamış şeker hastaların bile yiyebileceği özel helvalarımızı yapıyorlar. Hepsi, organik ürünler. Aramızda depremzede esnaf arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Adıyaman’dan Malatya’dan gelenler. Onlara da can suyu olarak şehrimiz de hizmet ediyoruz. Bayrama kadar buradayız. Erzincan halkını biz çok seviyoruz. Onlarda bizi her gelişimizde yalnız bırakmadılar. Herkesi davet ediyoruz” dedi.

Editör: Haber Merkezi - A