Kimler Geldi Kimler Geçti

Serenay Sarıkaya’nın Avukat Leyla karakterine hayat verdiği “Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisinin ikinci sezon çekimleri başladı.

“Kimler Geldi Kimler Geçti” dizisinin geçen ay seyirciyle buluşan ilk sezonu bir hayli konuşulmuştu. Ay Yapım imzalı dizinin ikinci sezon çekimleri geçen hafta başladı. Bertan Başaran’ın yönettiği dizinin 2. sezonunu Ece Yörenç kaleme alıyor. Şehir hayatındaki modern kadın ve erkek ilişkilerini ele alan dizinin 2. sezonuna bomba bir isim daha katıldı.

Hakan Serenay

Başarılı oyuncu Fatih Artman, Netflix’te yayınlanan “Kimler Geldi, Kimler Geçti”yle anlaşma aşamasında… Kulislerden sızan bilgiye göre Artkan, Leyla’nın yeni evindeki komşusu Ali’yi canlandıracak. Metin Akdülger, Boran Kuzum, Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Zeynep Tuğçe Bayat, Efe Tunçer ve Meriç Aral gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi bayramın birinci ve ikinci gün ara veriyor, sonra sete devam edilecek.

Fatihartman

Yalı Çapkını’nın Akın’ı Melih Özkaya'dan yeni dizi: “Bir Yemin Ettim” Yalı Çapkını’nın Akın’ı Melih Özkaya'dan yeni dizi: “Bir Yemin Ettim”

Editör: Haber Merkezi -BC