• DOLAR 32,79 %1.53
  • EURO 35,16 %0.53
  • ALTIN 2.459,44 %2.86
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 66.360 %-1.18
  • ETHERIUM 3.519 %0.54
30°

Öğrenci Haberleri

öğrenci haberleri ve güncel öğrenci gelişmeleri, öğrenci ile ilgili tüm video, öğrenci fotoğrafları ve öğrenci haberleri Erzincan Net sitemizde


EĞİTİM

Erzincan’da öğrenciler tarafından sosyal sorumluluk asına parklarda kitap okuyarak farkındalık gösterdiler.

EĞİTİM

Erzincan Bahçelievler İlkokulu 1/D sınıfı tarafından okuma bayramı etkinliği düzenlendi. Etkinlikte Gazze'de öldürülen çocuklara dikkat çekmek için şarkı söylediler.

Muş

Muş’ta düzenlenen Siyer-i Nebi yarışmasında Malazgirtli öğrenciler ilk üçe girdi.

Elazığ

Elazığ’ın Ağın ilçesinde ‘Geleceğin Işıkları Şenlikleri’ projesi kapsamında düzenlenen etkinliklerde öğrenciler doyası eğlendi.

BÖLGE

Elazığ'da öğrenciler, Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü kampüsü içinde bulunan Balık Müzesi ve akvaryum ünitesini gezdi.

ASAYİŞ

Balıkesir’de motokuryelik yapan üniversite öğrencisi Ata Emre Akman’ı bıçakla öldüren E.Ö hakkında tasarlayarak canavarca ve eziyet çektirerek öldürme suçundan iddianame...

EĞİTİM

Erzincanlı ortaokul öğrencisi Mehmet Said Doğan bursluluk sınavında 500 puan alarak Türkiye birincisi oldu.

EĞİTİM

Üzümlü Meslek Yüksekokulu İç Mekan Tasarımı Bölümü öğrencileri tarafından yıl sonu sergisi ve yenilenen kütüphane kullanıma açıldı.

BÖLGE

Jandarmanın 185. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde Elazığ’da düzenlenen tenis turnuvasında dereceye giren  ödülleri verildi.

BÖLGE

Gençlik ve Spor Bakanlığı Elazığ’da "Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme" projesi binlerce öğrenciyi spora yönlendiriyor.

Elazığ

Elazığ’ın Maden İlçesi Hazar köyü ilkokul ve ortaokul öğrencileri hiç yemedikleri hamburger istekleri okullarında ayaklarına geldi.

Erzurum

Yeni Dünya Vakfı Erzurum Şubesinde düzenlenen programda Erzurum'da öğrenim gören yabancı öğrenciler vakıf bünyesinde Filistin için toplandı.