Sıkça Galatasaray maçlarında gördüğümüz Hadise'nin Belçikalı futbolcu Dries Mertens ile olan arkadaşlığına defalarca tanıklık ettik. Daha önce Hakim Ziyech ile ilişkisi olduğu konuşulan ünlü şarkıcının adı şimdi de Lucas Torreira ile anılıyor. Muhabir Online'ın haberine göre; Hadise, aşk iddialarına net bir yanıt verdi. Efsane şarkıları, büyüleyici dans performansları ve bitmek bilmeyen enerjisiyle gönüllere taht kuran Hadise, son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında zirvede yer alıyor.

Magazin mecrasının göz bebeği Hadise, tam gaz devam eden kariyeriyle değil özel yaşantısıyla da gözleri üzerine çekerek gündeme geliyor.  Dişil enerjisiyle herkesi etkisi altına alan ünlü şarkıcının aşktan yana şansı olmadığına dair birçok şey yaşadığı herkes tarafından biliniyor.

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmişti. Ancak bu evlilik sadece dört ay sürdü ve çift Beykoz Adliyesi'nde boşanmıştı.

Hadise2Boşanmanın ardından Hadise'nin adı farklı isimlerle anılmaya başlandı ve Galatasaray yıldızı Hakim Ziyech'la ilişki yaşadığı öne sürüldü. İddialara göre, Hadise ile Hakim'in bir araya gelmesi Belçikalı futbolcu Dries Mertens ve eşi Katrin Kerkhofs'un evinde olmuş, ancak bu dedikodular sadece birer dedikodu olarak kaldı.

Kızılcık Şerbeti’ne başrol oyuncusu veda etti! Kızılcık Şerbeti’ne başrol oyuncusu veda etti!

Şimdi ise yeniden Hadise hakkında yeni bir aşk iddiası gündeme düştü…

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın tribününde sık sık gördüğümüz güzel şarkıcının, Lucas Torreira ile yeni bir ilişkiye başladığı konuşuluyor. Torreira, daha önce oyuncu Devrim Özkan'la bir ilişki yaşamış ancak kısa bir süre önce bu ilişkiyi sonlandırmıştı.

LucasMuhabir Online'ın özel haberine göre; yıldız futbolcu Mertens'le arkadaş olan Hadise'ye Lucas Torreira ile ilişki iddiaları soruldu. İddialara ilk kez yanıt veren Hadise, "Evet, beni dinlemeye geldi. Lucas çok yakın arkadaşım. Zaten biliyorsunuz, ben sürekli maça gidiyorum" ifadelerini kullandı.

Hadise, "Ben maç izlemeyi seviyorum" diyerek, "Öyle bir ilişki yok, öyle bir şey yok. Şu an bir ilişkim yok. Aşık değilim" açıklamasını yaparak tüm iddialara son noktayı koydu.