Erzincan’da  yürütülen Hızır Erzincan  Projesi kapsamında vatandaşlar hanelerinde ziyaret edilerek ihtiyaç ve taleplerine cevap veriliyor.

Erzincan Valiliği himayelerinde Vali Doç. Dr. Hamza Aydoğdu’nun talimatlarıyla hayata geçirilen ve Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen Hızır Erzincan  Projesi kapsamında vatandaşlar hanelerinde ziyaret edilerek ihtiyaç ve taleplerine uygun sosyal hizmet modelleri sunuluyor.

AK Parti Erzincan Üzümlü ilçe belediye başkan adayı ve meclis üyesi adayları! AK Parti Erzincan Üzümlü ilçe belediye başkan adayı ve meclis üyesi adayları!

Vatandaşların ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt vermek maksadıyla hayata geçirilen bu yeni hizmet modeli ile şehit yakınları, gaziler, engelli bireyler, yaşlılar ve ihtiyaç sahibi bireyler başta olmak üzere tüm vatandaşlar hanelerinde arz odaklı hizmet anlayışı ile ziyaret ediliyor.

Hızır Erzincan projesi kapsamında ASDEP personeli tarafından yapılan hane ziyaretlerinde tespit edilen sorunlar ilgili kamu kurumlarına yönlendirilerek ilgili kurum tarafından 5 gün içinde problemin çözülmesi sağlanıyor.