Şenol Sönmez’in yöneteceği GAİN’in “Esas Oğlan” dizisinin çekimleri temmuz ayının ikinci haftasında start verecek.

“Esas Oğlan” dizisinin hazırlıkları devam ediyor. Şenol Sönmez’in yöneteceği, Meryem Gültabak ile Cihan Çalışkantürk’ün kaleme aldığı dizi İstanbul’da çekilecek. Romantik komedi türündeki 8 bölümlük dizide Seda Bakan “Selma”, Hadise “Ceren”e hayat verecek.

Hadise-1

Yalı Çapkını’nın Akın’ı Melih Özkaya'dan yeni dizi: “Bir Yemin Ettim” Yalı Çapkını’nın Akın’ı Melih Özkaya'dan yeni dizi: “Bir Yemin Ettim”

BKM’nin yapımcılığını üstlendiği dizide Ceren’in partneri Mert’i genç kuşağın başarılı ve karizmatik oyuncularından İlhan Şen canlandıracak. İstanbul’da çekilecek olan dizinin 8 Temmuz’la 16 Ağustos arasında tamamlanması düşünülüyor.

Ihan Şen

İlhan Şen Kimdir

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumludur. Ailesi ile birlikte 2 yaşında iken İstanbul'a yerleşmiştir. İlköğretim ve Ortaokulu İstanbul'da tamamlamış ardından üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde tamamlamıştır.

2008 yılında katıldığı Türkiye'nin en iyi model yarışmasında finalist oldu ve En İyi Mayo Modeli seçildi. 2009 yılında ise Türkiye'nin En İyi Modeli seçildi. Daha sonra Bulgaristan'da düzenlenen Dünyanın En İyi Modeli yarışmasında Türkiye'yi temsil etti ve Avrupa'nın En İyi Modeli seçildi. Bir süre modellik yaptıktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Şahin Tepesi adlı dizi ile adım atmıştır.

Editör: Haber Merkezi -BC