Kemaliye Belediye Başkanın gece mesaisi

Erzincan’ın Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca “Kemaliye’de Su musluktan içilir.” temasıyla başlattığımız temiz su çalışmalarını belediye ekipleri ile gece gündüz sürdürüyor.

Kemaliye Belediye Başkanı Erdem Atmaca 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeni seçilmiş ve sürekli ilçedeki eksiklikleri gidermek ve yeni yatırımlar kazandırmak için sürekli vatandaşın içinde.

Erzincan Kemaliye İçme Suyu 2

Başkan Atmaca “Her fırsatta bir araya geldiğimiz değerli hemşerilerimiz ile göreve gelir gelmez hızlıca başlattığımız çalışmalardan bahsettik. “Kemaliye’de Su musluktan içilir.” temasıyla başlattığımız temiz su çalışmalarına artık sona geldiğimizi ve Kemaliye’de yaşanan su sorununu tamamen bitirmek için canla başla mücadelemizi sürdürüyoruz”

Ayrıca Başkan Atmace,“Anında Müdahalemizle Arızaları Büyümeden Çözüyoruz

Hayvan Pazarı Denetim Altında Hayvan Pazarı Denetim Altında

 İçme suyu depolarımızda meydana gelen arıza nedeniyle oluşan su kesintisi durumunu bizzat yerinde inceledik.

Belediyemizin ekipleri gece mesaisi gerçekleştirerek sabah 9'a kadar aralıksız bir şekilde çalışmalarını özverili şekilde sürdürecek. Her bir vatandaşımızın huzur ve refahı için gece gündüz demeden ekiplerimiz emek vermeye devam ediyor.

Erzincan Kemaliye İçme Suyu 4

Kemaliye Belediyesi olarak vatandaşlarımızın her daim yanındayız. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır ve anlayış için tüm hemşerilerime teşekkür ederim.” Dedi

Editör: Mehmet Yaşar Çiçek