Kemaliye’de “Esnaflarımızla bir arada kahvaltı”

Erzincan’ın Kemaliye İlçesinde, Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın öncülüğünde “Esnaflarımızla bir arada kahvaltı”  programları devam ediyor.

31 Mart Yerel Seçimlerinde Kemaliye Belediye Başkanı seçilen Erdem Atmaca, “Esnaflarımızla bir arada kahvaltı” program ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada:

Atmaca “Kemaliye Esnaf ve Sanatkârlar Odası'nın öncülüğünde,  esnaflarımızdan Ecz. Nurcan Akkuş Özçelik'in sponsorluğundaki “Esnaflarımızla bir arada kahvaltı” programına Kemaliye Kaymakamımız İlhan Kayatürk ile birlikte katıldık.

“Kemaliye’de Su musluktan içilir.”

Kemaliye’de “Esnaflarımızla Bir (1)

Her fırsatta bir araya geldiğimiz değerli hemşerilerimiz ile göreve gelir gelmez hızlıca başlattığımız çalışmalardan bahsettik. “Kemaliye’de Su musluktan içilir.” temasıyla başlattığımız temiz su çalışmalarına artık sona geldiğimizi ve Kemaliye’de yaşanan su sorununu tamamen bitirmek için canla başla mücadelemizi sürdürdüğümüzü bu konuda gösterdikleri hoşgörü ve anlayışları için kendilerine teşekkür ettik.

Kemaliye'mizi daha canlı ve ekonomik olarak güçlü bir ilçe haline getirmek için mücâdele eden esnafımızın yanındayız ve onları desteklemek için var gücümüzle çalışacağız.

Erzincan Valisi ve Belediye Başkanı, şehit ailelerini ziyaret etti Erzincan Valisi ve Belediye Başkanı, şehit ailelerini ziyaret etti

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanımız Veysel Eğinligil ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyor, ayrıca emektar esnafımız Mehmet Bozkurt'a Kemaliye’miz ticaretine sağladığı katkı ve destekler için teşekkür ediyor, çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Kemaliye’de “Esnaflarımızla Bir

Özellikle etkinliği mümkün kılan Hanımeli Konağı işletmesine ve bizi bir araya getiren yoğun bir şekilde katılım sağlayan kıymetli esnaflarımıza gönülden teşekkür ediyor, bereketli ve hayırlı kazançlar diliyorum.” Dedi

Editör: Mehmet Yaşar Çiçek