Uzun bir aranın ardından, sevilen dizi "Kızıl Goncalar" hayranlarını heyecanlandıracak bir haberle gündeme geldi. Özcan Deniz, Özgü Namal ve Mert Yazıcıoğlu'nun başrollerini paylaştığı dizi, izleyicilerle buluşmak için geri sayıma başladı.

Kızıl Goncalar

Merve Özbey binlerce kişiyi alanda bırakarak şehri terk etti Merve Özbey binlerce kişiyi alanda bırakarak şehri terk etti

Merakla beklenen dizi, yakında NOW TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak.
Oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle dikkat çeken "Kızıl Goncalar", tekrar ekranlara gelerek izleyicilere heyecanlı anlar yaşatacak. İşte ''Kızıl Goncalar'' dizisinin yeni sezonuyla ilgili tüm bilgiler.

Özgü Namal 2

"Özcan Deniz, Özgü Namal ve Mert Yazıcıoğlu'nun başrollerini paylaştığı Kızıl Goncalar ekrana geri dönüyor. Now TV'de 2. sezonuyla seyirciyle buluşacak. Geçen sezon NOW'ın en çok izlenen dizisi olan 'Kızıl Goncalar', eylül ayının ilk haftası çekimlere başlayacak. Dizinin şu an için planlanan yayın tarihinin ise eylül ayının son haftası olduğu öğrenildi. Sosyal medyada yer alan Cüneyd Efendi karakterini canlandıran oyuncu Mert Yazıcıoğlu'nun diziden ayrılacağı yönündeki iddiaların gerçek olmadığı belirtildi. Ömür Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu diziyi senaristliğini Necati Şahin üstleniyor. Kızıl Goncalar'da yeni sezon için diziye katılacak yeni bir oyuncu henüz yok.

Editör: Haber Merkezi -BC