Gold Film’in fenomen dizisi “Kızılcık Şerbeti” havaların ısınmasıyla düşen izlenme oranlarına rağmen Cuma günü yine reytingleri silip süpürdü.

“Kızılcık Şerbeti” dizisi haftaya cuma günü yayınlanacak olan bölümüyle sezon arası verecek. Dizinin 65. bölümü Totalde 8.11, AB 'de 10.26 ve ABC1’de 10.23 reytingle zirvedeki yerini korudu. Uzun soluklu dizilerin başarılı senaristleri Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı dizinin son bölümünde toplam 4 ayrılık yaşanacağı kesinleşmişti. Bu isimlerden ilki Rüzgâr’a hayat veren başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı olmuştu.

Yiğit Kirazcı

Yiğit Kirazcı sezon başında “Rüzgâr” rolüyle dahil olduğu Gold Film imzalı “Kızılcık Şerbeti” dizisinden sezon finalinde ayrılıyor. Başarılı oyuncu vedası öncesi yeni bir anlaşmaya imza attı bile. Yiğit Kirazcı Shine Medya’nın sahibi Adil Şentekin’le yeni bir yarışma programı için el sıkıştı.Ünlü oyuncu 9 yıl aradan sonra tekrar ülkemizde yayına başlayan CNBC-e’de ekrana gelecek olan İngiltere’nin fenomen yarışma programı “Letterbox Türkiye”yi sunmak için kolları sıvadı. Yiğit Kirazcı yarışmayla yaz boyu ekranlarda olacak.

Umut

Türkan Şoray: “Hayatımın dönüm noktası, kızım Yağmur’un doğumu” Türkan Şoray: “Hayatımın dönüm noktası, kızım Yağmur’un doğumu”

Diziden ayrılacak ikinci ismin ise dizinin Umut’u Serkan Tınmaz olduğu ortaya çıktı. Başarılı oyunculuğuyla ekip arkadaşlarının, yapım şirketi ve dizinin senaristleri tarafından da çok sevilen oyuncunun senaryodaki hikâyesi bittiği için diziye veda ettiği belirtildi.

Umnur

Kaynak: Birsen Altuntaş