15 Temmuz 2024 Reyting sonuçları açıklandı: Darbenin yıldönümünde MasterChef zirvede 15 Temmuz 2024 Reyting sonuçları açıklandı: Darbenin yıldönümünde MasterChef zirvede

Yiğit Kirazcı yeni yayın döneminde yeni dizisiyle seyirci karşısında olmaya devam edecek. Başarılı oyuncu Hilal Saral’ın yöneteceği, Aybike Ertürk’ün yazdığı Ay Yapım’ın NOW için çekeceği “Hayat Hırsızı” kod adlı diziyle el sıkıştı. Yaz sezonunda CNBC-e’de ekrana gelen “Letterbox Türkiye” yarışmasını sunan Kirazcı dizide “Mehmet Ali” karakterini canlandıracak ve Nur’un (Gonca Vuslateri) yasak aşkına hayat verecek.

Yiğit Kirazcı-1

Dizide çocukluğunu kabusa çeviren üvey annesi Nur’dan intikam almak için yıllar sonra onun evine başka bir kimlikle çalışmak için giren Leyla’nın hikâyesi tv’ye taşınacak. Dizide başlıca rolleri Cemre Baysel, Alperen Duymaz, Gonca Vuslateri, Halil İbrahim Ceyhan, Cengiz Bozkurt ve Zeyno Eracar oynayacak.

Yiğit Kirazcı

“Hayat Hırsızı” kod adlı “Avenida Brasil” dizisinden uyarlanan proje NOW’ın merakla beklenen  projelerinin başında geliyor. Aybike Ertürk’ün kaleme aldığı dizide Cemre Baysel babasının intikamı almak için üvey annesinin evine yıllar sonra Leylim adıyla çalışmak için giden Leyla karakterini canlandıracak. Dizinin başrol erkek karakteri Civan’la ilgili görüşen yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz, diziyle el sıkıştı.

Gonca Alperen Cemre

Editör: Haber Merkezi -BC