Prens'in yazarı Kerem Özdoğan “Bir Aşk Masalı” dizisinin “Ateş”i oldu Prens'in yazarı Kerem Özdoğan “Bir Aşk Masalı” dizisinin “Ateş”i oldu

Kötü Kan dizisinin hazırlıkları devam ediyor. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği dizi için Beykoz Kundura Fabrikası’na dev bir dekor hazırlanıyor. Dekor inşaatı devam ettiği için çekime başlama tarihi de yeniden değiştirildi. Önümüzdeki hafta hangi gün sete çıkılacağı bilgisi kesinleşecek. İlker Arslan ve Barış Erdoğan’ın kaleme aldığı dizinin kadrosuna 3 yeni oyuncu dahil oldu. Dizinin kadrosuna Gökçe Özyol’un ardından Meltem Gülenç “Türkan” ve Nazlı Senem Ünal da “Şule” rolüyle katıldı.

Nazlı Senem

Gece hayatının renkli bir ismi olan Kartal Karaoğlu isimli eski polisin yeni hayatı, çocuklarına babalık yapmaya çabasını, aşk hayatını etkili bir dille anlatan dizide Ertan Saban (Kartal), Damla Sönmez (Nazan), Hüseyin Avni Danyal (Fevzi), Levent Ülgen (Burhan), Savaş Özdemir (Metin), Gonca Sarıyıldız (Nurgül), Deniz Bolışık (Kumru), Bilgesu Kural (Ece) ve Doğa Karakaş (Tolga) başlıca rolleri paylaşacak.

Kötü Kan-1

“Kötü Kan” dizisi NOW’ın yeni sezon için çekeceği iddialı dizilerin önünde geliyor. NTC Medya yapımı dizide Ertan Saban yaşadığı büyük bir travmanın ardından hayatı tamamen değişen eski polis “Kartal” karakterini canlandıracak. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği, İlker Arslan ile Barış Erdoğan’ın kaleme aldığı dizide Damla Sönmez, bir mafya babasının kızı Nazan’a hayat verecek.

Kötü Kan

NTC Medya’nın “Kötü Kan” dizisinin hazırlıkları devam ediyor. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği dizide Ertan Saban “Kartal”, Damla Sönmez “Nazan”, Hüseyin Avni Danyal Nazan’ın babası “Fevzi”, Savaş Özdemir Kartal’ın arkadaşı “Metin”e, Gonca Sarıyıldız Fevzi’nin imam nikahlı eşi “Nurgül”e hayat verecek.

Editör: Haber Merkezi -BC