Damla Söbmez

Reyting Sonuçları Açıklandı: 16 Temmuz'da En Çok Ne İzlendi? Reyting Sonuçları Açıklandı: 16 Temmuz'da En Çok Ne İzlendi?

Kötü Kan” dizisi NOW’ın yeni sezon için çekeceği iddialı dizilerin önünde geliyor. NTC Medya yapımı dizide Ertan Saban yaşadığı büyük bir travmanın ardından hayatı tamamen değişen eski polis “Kartal” karakterini canlandıracak. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği, İlker Arslan ile Barış Erdoğan’ın kaleme aldığı dizide Damla Sönmez, bir mafya babasının kızı Nazan’a hayat verecek.

Kötü Kan

NTC Medya’nın “Kötü Kan” dizisinin hazırlıkları devam ediyor. M. Çağatay Tosun’un yöneteceği dizide Ertan Saban “Kartal”, Damla Sönmez “Nazan”, Hüseyin Avni Danyal Nazan’ın babası “Fevzi”, Savaş Özdemir Kartal’ın arkadaşı “Metin”e, Gonca Sarıyıldız Fevzi’nin imam nikahlı eşi “Nurgül”e hayat verecek.

Levent Ülgen

Barış Erdoğan & İlker Arslan’ın yazdığı diziye çok kıymetli bir oyuncu daha katıldı. Levent Ülgen “Kötü Kan”la el sıkıştı. Ülgen merakla beklenen dizide Kartal Karaoğlu’nun babası emekli polis Burhan’ı canlandıracak.

Editör: Haber Merkezi -BC