Özgü Namal

9 yıl ara verdiği oyunculuğa reyting rekortmeni Kızıl Goncalar’la dönen Özgü Namal, dünya sinemasının önde gelen yönetmenlerinden biri olan İlker Çatak’ın “Sarı Zarflar” isimli sinema filminde oynuyor.

16 kilo veren Gonca Vuslateri’den “Hayat Hırsızı” dizisiyle setlere muhteşem dönüş 16 kilo veren Gonca Vuslateri’den “Hayat Hırsızı” dizisiyle setlere muhteşem dönüş

Özgü Namal 1

Özgü Namal geçen sezonun en çok konuşulan dizilerinden, NOW’ın Gold Film yapımlı “Kızıl Goncalar” dizisiyle 9 yıl ara verdiği oyunculuğa muhteşem bir dönüş yapmıştı. Ödüllü oyuncu şimdi de çok önemli bir filmde başrol oynuyor ve “Öğretmenler Odası” filmiyle Almanya’yı Oscar Akademi Ödülleri’nde temsil eden, dünya sinemasının önde gelen isimlerinden İlker Çatak’ın “Sarı Zarflar” isimli filmi için kamera karşısına geçiyor.

İpek Bilgin kayınvalidesini canlandıracak

Ipekbilgin2

Berlin’de çekilen filmde kulislerden sızan bilgilere göre Özgü Namal, “Derya” isimli bir tiyatro oyuncusunu canlandırıyor. Filmde Derya’nın eşini Tansu Biçer, kayınvalidesini İpek Bilgin, kızına ise Leyla Cabas hayat verecek. “Kızıl Goncalar” sezon arasına girer girmez iki çocuğunu alıp “Berlin”e giden ve yoğun bir şekilde çalışan Namal’ın başrol oynadığı “Sarı Zarflar” çekimleri temmuz ayında bitecek. Proje  2022’de 12-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen 19. Berlinale Ortak Yapım Marketi’ne 32 ülkeden seçilen 34 projeden biri olmuştu.

Kaynak: Birsen Altuntaş