Rüyada kedi görmek pek çok yorumcuya göre, kişinin çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin kadın ve evli olması durumunda; eşinden dolayı birtakım sıkıntılar yaşayacağına, çevresindeki insanlar ile arasının bozulacağına delalet eder.

Kedi figürü aynı kahve falında olduğu gibi; nankörlük, ara bozma gibi anlamları ifade eder. Rüyada görülen kedi, içinde bulunulan duruma ve olaya göre laubali, samimiyetsiz ve iki yüzlü bir erkeği de temsil eder.

Farklı yorumculara göre çocuk sahibi bir kadının rüyasında kedi görmesi; çocuğuna karşı fazla zorlayıcı bir tutum gösterdiğini, eğitim açısından çocuğunu daraltacak davranışlar sergilediğini ve bu konuda gereksiz bir çaba sarf ettiğini işaret eder.

Rüyada Kedi Saldırması Ne Demek?

Kedilerin varlıkları her zaman altıncı hislerle bağlantılı olarak görülür. Kediler sezgileri yüksek hayvanlardır. Bu sebeple rüya sahibinin kendisine kedi saldırdığını görmesi; sezgileri konusunda daha dikkatli olması ve onları dinlemesi aynı zamanda kendine daha iyi bakması gerektiği anlamına gelir.

Rüyanızda kedi gördüyseniz ciddi hastalıklar sizi bekliyor olabilir.

Rüyanızın detayına indiğimizde kedi ile kavga ettiyseniz, bu ciddi hastalıkların göstergesi olarak yorumlanır. Eğer gördüğünüz rüya sabah saatleri içerisindeyse, 6 gün ila 666 gün arasında devam edecek ciddi bir hastalık geçirebilirsiniz.

Rüyada Kedi Kovalamak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin rüyasında kedi kovalaması, kendisini sorumlu hissettiği yanlış davranışlar, inançlar ya da fanteziler olarak yorumlanır. Kedi kovalamak, kanıtlanmamış bencil inançları ifade eder. Rüyasında kedi kovalayanların gerçek yaşantılarında başarısız oldukları düşüncesi olduğu şeklinde yorumlanır. Diğer tabirlere göre ise kedi kovalamak para, güç ya da öbür insanlardan daha üstün olma gibi tanrısal inançlara delalet edebilir.

Güzel günler ve evlilik yolunda doğru adımlar da sizi bekliyor olabilir

Eğer rüyanda kedi taşladıysanız güzel günler geçireceksiniz. Hayırlı bir kısmet ile yoluna devam edecek ve evliliğin hemen ardından yüzünde nurlar ile doğan bir çocuk sahibi olacaksınız.

Rüyada Sarı Kedi Görmek

Rüyada görülen sarı kedi özgürlük temsilidir. Rüya sahibi hayatının kontrolünü ele almaya çalışan ve özgürlüğünü arzulayan biridir. Bağlılık fikrinden nefret eden bu kişi çevik ve esnek yapısıyla içinde bulunduğu sorunlu durumlardan çıkmayı çok iyi bilir. Rüyada görülen sarı kedi, farklı ve yeni yöntemler öğrenmek veya bir tutumu değiştirmek durumunda kalmaya delalet eder.

Rüyada Eve Beyaz Yeni Kedi Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin haneye yeni doğan beyaz kediler görmesi, eve az ama sık aralıklarla para gireceği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda kedilerin çiftleştiğini gören rüya sahibine bolluk ve bereketin geleceği söylenir. Yeni doğmuş beyaz kedi her zaman bereketi ifade eder.

Rüyada Eve Beyaz Yeni Kedi Girdiğini Görmek

Rüyada Yavru Kedi Görmek Ne Demek?

Rüyada görülen yavru kedi, kişiye yardımcı olacak bir bahçıvan, temizlikçi ya da benzeri biri gibi yorumlanır. Rüya sahibinin işlerini basitleştiren ve gündelik koşuşturması esnasında yetişemiyor olduğu işlere koşacak, eksik kalan durumları tamamlayacak ve arkasını toplayacak birinin varlığına işaret eder. Diğer bir yoruma göre ise rüyayı gören kişinin birinden vefasızlık göreceğini tabir eder.

Rüyada Yavru Kedi Sevmek

Rüyasında yavru kedi seven kişi, kendiyle barışıktır. Çoğu yorumcuya göre rüyada yavru kedi seven kişi hayata olumlu yönden yaklaşır ve en kötü durumlarda bile her zaman bir umut besleyerek yoluna devam edebilir.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada Yavru Kedi Beslemek

Yavru kedi beslediğini gören rüya sahibi, zamanında yardım etmiş olduğu kişiler tarafından gelecekteki iş yaşantısında parasal anlamda destek göreceği şeklinde yorumlanır. Daha öncesinde yardımcı olduğu bu kişilerin, her durumda maddi desteklerini eksik etmeyecekleri söylenir. Aynı zamanda rüya sahibinin de yardımsever biri olduğu ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada görülen dişi kedi, kişiye aynı anda hem fayda hem de zarar sağlayacak bir duruma işaret eder. Farklı yorumlar değerlendirildiğinde dişi kedi, kötü karaktere sahip bir kadın ile karşı karşıya kalınacağını gösterir.

Rüyada görülen dişi kedi eğer evcilse; bu rüya sahibinin içindeki sıkıntılarını aşacağını ve bunlardan kurtulacağını ifade edebilir. Eğer sokak kedisi ise; çevresinde yer alan bir kişinin kendisine yönelik tutumu sonucu problemli bir durumda yer alabileceğini gösterir.

Rüyadaki evcil dişi kedinin tırmaladığını görmek, yaklaşık bir senelik zaman dilimi içerisinde rüya sahibinin mutluluk ve huzura erişeceğini ve bunun kalıcı olacağını anlatır. Aynı zamanda eve gelecek bereketin işaretçisidir.

Fakat bir diğer yorumcuya göre rüyadaki dişi kedi iki yüzlü ve kurnaz bir kadın olma şeklinde de açıklanabilir.

Rüyada Siyah Kedi Gördüm Ne Demek?

Siyah kedi gören rüya sahibinin; yakın bir dönem içerisinde herhangi bir sebebe tabii olarak, anlatılamayacak kadar sıkıntılı ve huzursuz bir hissiyatla başa çıkmak durumunda kalması beklenir. Siyah kedi gören rüya sahibi, diken üstünde geçireceği bir dönem yaşayacağını anlamalıdır. Rüya sonrasında yaşanılan sorunlardan kurtulmak ve çıkış noktası bulmak adına çaba gösterilmelidir.

Rüyada Siyah Kedi Gördüm Ne Demek?

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Beyaz kedi görmek, rüya sahibinin çok yakın bir dönemde aile ve iş yaşantısında sorunlu ve sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyasında beyaz kedi gören kişi, azim ve sabır ile bu sorunları aşacaktır. Beyaz kedi gören rüya sahibi, sorunlar karşısında sabırlı olması durumunda refaha kolayca kavuşacaktır.

Rüyada Beyaz Kedi Yavrusu Görmek

Rüyada görülen beyaz kedi yavrusu, kişinin iş yaşantısındaki kazancının ve iş bolluğunun azalacağına ve bu duruma karşı tedbir almazsa zor bir dönem geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişi; yakınındaki eş, dost ve akrabalarından biri ile sorun yaşayacağını anlatır.

Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüya sahibinin konuşan bir kedi görmesi onun duygusal yönden fantezilere bağlı olduğunu ya da daha fazla objektif olması gerektiğini ifade eder. Aynı zamanda hayatını başka insanlara karşı ifşa etmeye korktuğu bir yalan etrafında yaşandığı da yorumlanır.

Rüyada Kedi Tırmalaması Ne Demek?

Rüya sahibi bir kedinin kendisini tırmaladığını görüyorsa, kendinin ya da çevresindeki diğer insanların mükemmel olduğuna dair kapalı bir inancı taşımaktadır. Fazla hassas ve koruyucu olduğunuz bir yanılsamanın içerisinde buna bağlı bir şekilde yaşadığınızı simgeler. Kanıtlanamayan şeylere agresif bir tutumla dikkat gösterdiğinizi belli eder. Rüya sahibi kendisini tırmalayan kediyi korkutmuştur. Bu da kendisinin mükemmel olmadığını düşünmesi demektir. 

Aynı zamanda rüya sahibinin kedi tırmalaması görmesi dengesizliği ya da yanılgıyı gösterir. Kötü kötü bağlı olduğumuz ve inandığımız imkansız, korkutucu ya da aşırı şeylerin temsilidir. Rüyada görülen kedi tırmalaması, gerçekleşmesi mümkün olmayan fırsatlardan dahi korktuğunuzu gösterir.

Rüyada Kedi Tırmalaması Ne Demek?

Rüyada Kedi Kovalamak Ne Demek?

Rüyasında kedi kovaladığını gören kimse; bilinçaltı yoluyla verilen bu kehanetin rüya sahibini zor zamanlar için uyardığını işaret eder. Önemli olaylar birbiri ardına gelebilir. Rüya sahibi kendini yabancı, dışlanmış, reddedilmiş ya da terk edilmiş gibi hissedeceği bir durumun içine girebilir. Bu durumda kaçmak, uzaklaşmak ya da çevredeki tehlikeyi savmak isteyebilir.

Yılanları Uzak Tutma Yöntemleri Yılanları Uzak Tutma Yöntemleri

Rüyada Kedi Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında bir kediyi kestiğini ya da öldürdüğünü gören kimsenin; hırsızı alt edeceğinizi işaret eder. Rüyasında kedi öldüren kişi feraha çıkacaktır. Aynı zamanda saldıran bir kediyi öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin hayatında büyük bir başarı göstereceğini ve makam sahibi olacağına işaret eder.