İliç Altın madeninde 13. Gün. Risk durumu nedir? Neler Yapıldı? İliç Altın madeninde 13. Gün. Risk durumu nedir? Neler Yapıldı?

Sarıgül CHP nin başkan adayını değerlendirdi. “süreç devam ediyor”

31 Mart yerel seçimlerde Erzincan’da partiler adaylarını açıklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde CHP Erzincan belediye başkanı adayı olarak Özge Vataner’i açıklamıştı.

Yapılan açıklamanın ardından CHP Erzincan milletvekili Mustafa Sarıgül, gazeteciler cemiyetine gelerek gündem değerlendirmesi yapmıştı. Ziyaretler esnasında gazeteciler Sarıgül’e CHP adayı Vataner değerlendirmesini istedi. Sarıgül hayırlı olması dileklerinde bulunarak süreç devam ediyor ifadeleri kullandı.

Mustafa Sarıgül; hayırlı olsun daha süreç devam ediyor. Belediye başkanlığı oldukça önemli bir görev.  Ev yapsanız belediye, ev yıksanız belediye, iş yeri açsanız belediye, iş yeri kapatsanız belediye, belediye başkanlığını çok önemsiyorum. Geçmişte de çok uzun yıllar belediye başkanlığı yaptım. Kıymetli bir görevdir. Bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Erzincan’a yakışan demokratik olgunluk içinde bir seçim olsun.  Yerel yöneticilerde particilik olmaz. Yerel yöneticilerde siyaset olmaz. Seçim çalışmalarını  il başkanlığımız belirler bizler onlara uyarız.” Dedi.