İki iyi arkadaş olan ve beraber “Balina” tiyatrosunda rol alan Şebnem Bozoklu ile Enis Arıkan Shine Medya’nın yapımcılığını üstlendiği “Password Türkiye” yarışmasıyla yaz boyu Kanal D ekranında olacak.

“Kötü Kan”ın mafya avukatı Dafne’sini Merve Sevin canlandıracak “Kötü Kan”ın mafya avukatı Dafne’sini Merve Sevin canlandıracak

Sebnem Enis

“Password Türkiye” yarışmasını yeni yayın döneminde “Kızılcık Şerbeti” dizisinin kadrosuna katılan Şebnem Bozoklu ile oyuncu arkadaşı Enis Arıkan sunacak. Adil Şentekin ve Timuçin Güner yönetimindeki Shine Medya’nın yapımcılığını üstlendiği yarışma temmuz ortasından itibaren yaz boyu Kanal D’de birbirinden ünlü konukları ağırlayacak. İki takımın karşılıklı yarışacağı program kelimelerin savaşına sahne olacak.

Şebnem Enis Yarışma

1961 yılından beri yapılan ve dünyanın en köklü yarışmalarından biri olan “Password Türkiye”de şifre her takımdan bir kişiye gösterilecek, oyuncular sırayla takım arkadaşlarına tek kelimelik ipucu vererek şifreyi söyletmeye çalışacak. Eğer takım arkadaşı şifreyi bulursa takım puan kazanacak, takım arkadaşı şifreyi bulamazsa sıra diğer takıma geçecek. İki oyun kazanan turu geçecek.

Editör: Haber Merkezi -BC