Seç Market, Erzincan ilinin de bulunduğu 9 farklı şehirde iftar sofraları kuruyor.

Seç Market; Mardin, Erzincan, Amasya, Uşak, Samsun, Adana, Antalya, Balıkesir ve Kayseri olmak üzere 9 farklı ilde mağazalar önünde iftar sofraları kuruyor. Kurulan iftar sofralarına Seç Market yöneticileri, iş ortakları ve mahalle sakinleri katılım sağlıyor. İftar yemekleri Seç Marketlerde satışı yapılan ürünlerin kullanımı ile hazırlanıyor.

Seç Market’ten 9 Ilde Iftar Sofrası 2

Boykota tekel bayileri de katılıyor: O sigara grubu satılmayacak Boykota tekel bayileri de katılıyor: O sigara grubu satılmayacak

“RAMAZAN’DA PAYLAŞMAYI SEÇ”

Seç Market Genel Müdürü Altan Sekmen konu kapsamında yapmış olduğu konuşmasında; “Seç Market iş modelimiz sayesinde esnaf kendi işinin sahibi olmaya devam ederken Seç Market tabelası altında mağazası modern bir görünüme ve işleyişe kavuşuyor. Mahalle sakinleri de ‘mahalleden biri’ olan, tanıyıp güvendikleri esnaftan, ulusal çapta bilinen kurumsal bir marka altında, uygun fiyatlarla alışveriş yapıyor. Seç Market olarak sürekli destek olduğumuz esnaf kültürümüzün de bir parçası olan dayanışmayı bu yıl birlik, bereket ve paylaşım ayı olan Ramazan’da pekiştirmek istedik. Türkiye’nin 9 güzide şehrinde Seç Market iş ortağı olan esnafımız, aileleri ve müşterileriyle eski mahalle iftar sofralarının sıcaklığını birlikte tekrar yaşıyoruz. Seç Market olarak ‘Ramazan’da paylaşmayı seç’ diyerek güzel sohbetler eşliğinde Ramazan sofrasının bereketini iş ortaklarımız ve mahalle sakinleriyle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.