Medya bünyesindeki CB Medya’nın yapımcılığını üstlendiği filmin İstanbul çekimleri salı günü başladı. Kadrosu Alman oyuncuların haricinde Almanca bilen Türk oyuncuları arasından seçilen projede Serkan Çayoğlu, Cansu Tosun ve Nursel Köse rol alıyor. Filmin ekibi daha sonra Kapadokya’daki çekimler için Kayseri’ye gidecek ve daha sonra İstanbul’a dönüp çekimleri bitirecek.

She Said Yes

Yeşilçam’ın kıymetli oyuncularından Itır Esen, usta yapımcı Saner Ayar’ın Almanya Netflix için çektiği “She Said Yes” filminin kadrosunda yer alıyor.

11 Temmuz 2024 Reyting Sonuçları 11 Temmuz 2024 Reyting Sonuçları

Itır Esen

CB Medya’nın Almanya Netflix için çektiği “She Said Yes” adlı filmin İstanbul çekimleri geçen gün başladı. Önümüzdeki günlerde Kapadokya’da devam edecek olan filmin ekibinde usta oyuncu Itır Esen de yer alıyor Esen, “She Said Yes” filminde Nursel Köse, Serkan Çayoğlu ve Cansu Tosun ile birlikte yer alacak.

Özellikle Türk oyuncu kadrosuyla dikkat çeken film, şimdiden merakla bekleniyor. Son olarak yine Netflix’in “Kuş Uçuşu” dizisine konuk oyuncu olan Itır Esen, “Ağaçlı Yol” adlı bir de spor programı yapıyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş