Erzincan’ın komşu ilinde Cemevi ile ilgili basın açıklaması Erzincan’ın komşu ilinde Cemevi ile ilgili basın açıklaması

Hem oyunculuğu ile hem de senaristliği ile milyonları kendine hayran bırakan Gülse Birsel, yine başarısını konuşturmak için hazırlanıyor. Oldukça başarılı bir kadın komedyen olan Gülse Birsel, 2017 senesinde vizyona giren Aile Arasında filmiyle de büyük bir beğeni toplamıştı. Söz konusu filmin şimdi de ikincisi çıkıyor.

MÜJDEYİ KENDİ VERDİ

Gülse Birsel'in senaryosunu kaleme aldığı Aile Arasında filminin ikincisi için hazırlıklar başladı. Ünlü senarist, Oksijen TV'ye verdiği röportajda devam filminin hikayesini bulduğunu, filmin senaryosunu yaz döneminde yazacağını duyurdu.

Sinema Severler Müjde! Devam Filmi Geliyor 1

İLK FİLM 5 MİLYONDAN FAZLA İZLENMİŞTİ

Aile Arasında filmi 1 Aralık 2017 tarihinde vizyona girmişti ve o zaman toplamda 5 milyon 289 bin 51 kişi tarafından izlenmişti. Söz konusu filmin yapımcılığını BKM üstelenirken yönetmenliğini ise Ozan Açıktan yapmıştı.

Tüm zamanların en çok izlenen komedi filmleri arasında yer alan Aile Arası’nın oyuncuları arasında ise . Demet Evgar ve Engin Günaydın, Erdal Özyağcılar, Devrim Yakut, Fatih Artman, Şevket Çoruh, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Devin Özgür Çınar, Su Kutlu, Ayta Sözeri ve Deniz Hamzaoğlu yer almıştı.

Sinema Severler Müjde! Devam Filmi Geliyor 2

Editör: Haber Merkezi - SK