Komşu ilde gelin adayı için kurbanlık koç süslendi Komşu ilde gelin adayı için kurbanlık koç süslendi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın Erzincan’da faaliyet gösteren Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Orman İşletme Müdürlüğü, DSİ 82. Şube Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Bahçe Kültürleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Doğa ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü, İl Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü, Et ve Süt Kurumu Kanatlı Kombinası Müdürlüğü, Toprak Mahsulleri Ofisi Ajans Müdürlüğü ve Tarım Kredi Kooperatifleri olmak üzere 10 kuruluşu bulunuyor.

Bakanlığa bağlı kurum ve kuruluş müdürleri ayda bir kez biraraya gelerek Erzincan’da yapılan çalışmaları değerlendiriyor. Kurumlar arası işbirliğini artırmak suretiyle halka verilen hizmetin kalitesi ve veriminin artırılması noktasında istişarede bulunuyorlar. Kurum müdürlerinin son toplantısı Erzincan Orman İşletme Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Toplantıya katılan kurum temsilcileri Erzincan için işbirliğinin artırılması ve sektörün tüm yönleriyle daha verimli ve kaliteli hizmet verilmesi için alınması gereken önlemler ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Editör: Haber Merkezi - SK