OGM 124 Sözleşmeli personel alacak! En az lise mezunu! Müracaatlar başladı OGM 124 Sözleşmeli personel alacak! En az lise mezunu! Müracaatlar başladı

Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri arasında et fiyatı kapsamında protokol düzenlendi.

Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri arasında protokol düzenlendi. Düzenlenen protokolde market kırmızı et fiyatları diğer marketlere oranla daha düşük fiyat belirlendi. Et ve Süt Kurumu ile Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri marketlerde kırmızı et fiyat oranları diğer marketlere oranla daha düşük fiyattayken, Ramazan ayında Tarım Kredi Market tarafından kırmızı ette indirim kampanyası başlatıldı.

TARIM KREDİ MARKET ET FİYATLARI

Tarım Kredi Marketlerinde kırmızı etin kilogram fiyatı 384 TL-575 TL arasında değişiklilik gösteriyor. Ramazan ayı nedeniyle Tarım Kredi Market'te Mart ayı başında başlayan indirim kampanyası Ramazan Bayramı'nın son gününe kadar sürecek. Tarım Kredi Market tarafından başlatılan kampanya ile 1 kg Dana Gerdan 449.90 TL'ye, donuk dana kuşbaşı kg fiyatı 384 TL'ye satışı yapılacak ve %20 Yağlı Map Tabak Dana Kıymanın kilogram fiyatı 429.75 TL'ye satılacak.