2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri B Ligi 1. Grup'ta mücadele eden Türkiye A Millî Kadın Takımı Azerbaycan maçı için Erzincan’da bulunmuştu.

Erzincan’da 11 günlük kamp süreci boyunca tüm Erzincanlılardan yoğun ilgi gören Türkiye A Millî Kadın Takımı, Erzincan’dan memnun ayrıldı.

Erzincan'da 20 gündür kayıp köpek harabe binada hapsedilmiş halde bulundu Erzincan'da 20 gündür kayıp köpek harabe binada hapsedilmiş halde bulundu

31 Mayıs 2024 Cuma günü Erzincan şehir stadında Azerbaycan ile karşı karşıya gelen Türkiye A Millî Kadın Takımımız 1-0 galibiyet ile ayrıldı.

Karşılaşmada stadı dolduran Erzincanlılar, 90 dakika boyunca Ay Yıldızlı takımımızı hiç yalnız bırakmadılar, desteklediler.

Erzincan’ın meşhur dönerini kamp boyunca tadına bakamayan Türkiye A Millî Kadın Takımımız, karşılaşma sonrası Erzincan dönerin de tadına bakma fırsatı buldular. Sıkı bir disiplin içinde kamp süreci geçiren A Millilerimiz, diyetisyenlerinin tavsiyeleri ile Erzincan dönerinin tadına bakamamışlardı.

Azerbaycan maçı sonrasında Erzincan dönere giden A Millilerimiz yedikleri yaprak dönere tam not verdiler. Kadın futbolcularımız ve yönetim lezzetli et dönerin tadının mükemmel olduğunu ifade ettiler.  

Futbolcular ve teknik heyet yedikleri döner için şu ifadelerde bulundular; “ meşhur Erzincan yaprak döneri övdükleri kadar varmış. Çok lezzetli bulduk. İncecik kesilmiş, yerken yormuyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Fırsatımız olsa da tekrar yiyebilsek” dediler.

Editör: Haber Merkezi - A