Yemeksepeti Marketten 5. yıla özel kampanyalar

1-5 Nisan tarihleri arasında beşinci yaşını kullanıcılarıyla kutlayacak olan Yemeksepeti Market, “Sepetinin 5’te 1’i bizden!” sloganıyla, her gün yüz binlerce hediye dağıtacak ve “Çok al az öde” kampanyalarıyla unutulmaz bir yıl dönümü deneyimi yaşatacak.

Beş yıl içinde 90 milyon kapıyı çalan Yemeksepeti Market, özellikle sıcak ve pişmiş taze ürünler, et, balık ve şarküteri, süt ve kahvaltılık gibi kategorilerdeki seçenekleri artırarak kullanıcılarına daha fazla çeşit ve fiyat avantajı sunuyor.

Kahvaltıların değişmez lezzeti simit

Kurulduğundan bu yana Yemeksepeti Market’ten en çok sipariş verilen ürünler fırın ürünleri, meşrubat, yerli muz, damacana su ve maden suyu olarak sıralandı. Yemeksepeti Market'in en çok sipariş alan fırın ürünleri arasında geleneksel sokak simidi zirvede yer alırken, onu baget ekmek, lezzetli kruvasan, tombul ekmek ve patatesli rulo börek takip etti. 

Beş yıl boyunca 15 milyon kez kahvaltı masalarını şenlendiren simit, Yemeksepeti Market’in en sevilen ürünlerinden biri olmayı sürdürüyor. Yemeksepeti Market’ten beş yıl boyunca kullanıcıların en çok tercih ettiği kahve çeşitleri ise Iced Latte, Iced Americano, Latte, Americano ve Flat White olarak sıralandı.

Fırsat ve avantajlarla geçen dolu dolu 5 yıl

Hukuk mücadelesi nedir? İktidar ve ganimet nasıl kazanılır? Hukuk mücadelesi nedir? İktidar ve ganimet nasıl kazanılır?

Temel Gıda, Süt ve Kahvaltılık ile Ev Bakım gibi en çok tercih edilen kategorilerde, piyasadaki en uygun fiyatlarla “Günün Kahramanı” ürünlerini sunan Yemeksepeti Market, her hafta yenilenen “Haftanın Kahramanları” kampanyası ve Pazar günleri tüm kategorilerde geçerli olan %50 indirim kampanyaları ile tüketicilere önemli fiyat avantajları sağlıyor.

Hesaplı alışveriş deneyiminin yanı sıra tüm kampanyalardan tek seferde faydalanabilme imkanı sayesinde Yemeksepeti Market kullanıcıları, her hafta 100’ü aşkın farklı kampanya ile 600’ü aşkın indirimli ürün fırsatından tek seferde yararlanabiliyor.