Yeniden Refah partisi Erzincan İl Teşkilatı il, ilçe ve belde belediye başkan adayları tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

Parti binasında yapılan tanıtım toplantısına Yeniden Refah Partisi MKYK üyesi Mehmet Tan, Erzincan il başkanımız Ömer İlhak, İl yönetimi, merkez ilçe ve ilçe başkanları ve adaylar aktıldı.

Şehit Salih Ay’ın adı Erzincan’da yaşatılacak Şehit Salih Ay’ın adı Erzincan’da yaşatılacak

Toplantıda konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Erzincan belediye başkan adayı Şafak Soy, Erzincan’ı milli görüş belediyecilikle buluşturmayı hedeflediğini ifade etti.

Soy; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyin tensipleri ile Erzincan İl başkanlığımızın da takdiri ile yerel seçimlerinde Şehri Erzincan’ımız da Belediye başkan adayı olarak şahsım görevlendirildim. Bu doğrultuda şehrimizde seçim propagandamız kardeşliğin şehri Erzincan’ı Milli Görüş belediyeciliği ile buluşturmaktır. Erzincan’da ki tüm halkımıza hitap ederek sosyal belediyecilik anlayışını ön planda tutup her kesimin mutlu olduğu bir şehri hep birlikte inşa edeceğiz.   Halka hizmet Hakk'a hizmettir düsturu ile çıktığımız bu yolda gece gündüz demeden bu şehir için çalışacağımızın sözünü veriyorum. Amacımız siyasete nezaket ve zarafet getirmektir. Mevcut belediyemizin yaptığı güzel hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. Amacımız en iyi hizmeti sunabilmek bunun için bu seçim maratonunda hep birlikte olmak kardeşliğimizin şehri Erzincan’a güzel hizmetleri getirmek ve halkımızın dertleri ile sorunları ile hemhal olmaktır. 31 Mart yerel seçimleri başta ülkemiz olmak üzere Erzincan ilimizde hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. İlçe belediye başkan adaylarımızı ve belde belediye başkanlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum.” Dedi.

Yeniden Refah Partisi