Türk futbolunun en tecrübeli teknik direktörlerinden birisi olan Yılmaz Vural, Erzincan’dan eli boş döndü.

Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Sarı-lacivert renkleri taşıyan Menemen FK Play-Off eleme karşılaşmasında saf dışı kaldı.

Menemenspor’un Teknik Adamı Yılmaz Vural Erzincan’dan eli boş döndü. Türk futbolunun en tecrübeli teknik direktörlerinden birisi olan Yılmaz Vural yönetiminde ki Menemen FK Erzincan karşısında uzatmalarda yediği gol ile şok yaşadı.

Kemah’ta minibüs devrildi: 1 kişi yaralı Kemah’ta minibüs devrildi: 1 kişi yaralı

TFF 2. Lig Play-off 1. Tur eleme karşılaşmasında Teknik Adam Yılmaz Vural, 120 dakika boyunca hiç oturmadı. Yedek kulübesinden takımını yönlendiren Vural, karşılaşmada yaptığı taktiklere  ilk golü bulmasına rağmen ve iki kez öne geçmesine rağmen uzatmalarda Erzincanspor’un golüne engel olmadı.

Karşılaşmada Yılmaz Vural’ın takımı Menemenspor 19’uncu dakikada 4 numaralı oyuncu Onur Karadeniz kornerden vurduğu kafa topu ile 1-0 öne geçti.

Dakikalar 85’i gösterirken Menemenspor’un 9 numaralı oyuncusu Kemal Rüzgar 85’inci dakikada gol bularak skoru 2-1 üstünlüğe taşıdı. Böylelikle normal sürede iki kez öne geçen Menemenspor normal süreyi yediği gol ile berabere tamamladı.

Saha kenarında sinirli ve akrasif hareketleri olan Vural, uzatmalarda yaptığı taktiklerde işe yaramadı ve  Erzincanspor 116’ıncı dakikada 9 numarası ile Kubilay Yılmaz attığı muhteşem gol ile Erzincan’ın bir üst tura taşıdı.

Karşılaşmanın son düdüğü çaldığında iki teknik adam da birbirine sarılarak tebrik ettiler.

Karşılaşma sonunda basın mensuplarının isteği olmasına rağmen basın açıklamasına gelmeyen Teknik Adam Yılmaz Vural, 1. Lig yolunda Erzincanspor’a mağlup olarak veda etti.