Türkiye Futbol Federasyonu 2. Lig kırmızı grupta mücadele eden Anagold 24 Erzincanspor ligin 32’inci haftasına çıkıyor.

Erzincanspor yer aldığı kırımızı gurubun lideri olan Amed Sportif Faaliyetlerle karşılaşacak.  Karşılaşma Diyabakır’da 24 Mart 2024 tarihinde saat 14.00’da Diyarbakır Stadyumunda oynanacak. Karşılaşmayı Adana Bölgesi B Klasman Hakemi Tarık Güldal yönetecek, yardımcılıklarını ise Muhammet Münir Dadı, Yusuf Şimşek ve Erhan Kaya yapacak.

Her iki takımda gurupta lider olmak için kıyasıya mücadele veriyor.

Öğrenciler başkanlık makamında talimatlar verdi Öğrenciler başkanlık makamında talimatlar verdi

Anagold 24 Erzincanspor oynadığı 30 karşılaşmada 17 galibiyeti, 7 beraberliği ve 6 mağlubiyeti ile 58 puanda 4’üncü sırada yer alıyor.

Amed Sportif Faaliyetler ise; oynadığı 29 karşılaşmada 19 galibiyet, 8 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile 65 puanla kırmızı grubu lider sürdürüyor.

GOL SIRALAMASI

2. Lig kırmızı grupta mücadele eden Amed Sportif Faaliyetler takımında forvette oynayan Berk İsmail Ünsal ligde 15 gol atarak kırımızı grubun en golcü oyuncusu statüsünde.

Anagold 24 Erzincanspor’da ise orta saha oyuncu olan Çınar Tarhan kırmızı grupta 8 gol atarak 16’ıncı sırada yer aldı. Aynı zamanda 7 gol ile ziya Alkurt 18’inci sırada Tarhan’ı takip ediyor.

AMED-ERZİNCAN SON 8 MAÇ

Kırmızı siyahlılar Amed karşılaşmasında son 8 maçın 5’ini Erzincanspor galibiyetle sonuçlandırırken Amed 1 galibiyet aldı. 2 Karşılaşma da berabere son buldu.

NERDE YAYINLANACAK?

Amed  Sportif Faaliyetler - Anagold 24 Erzincanspor karşılaşması 24 Mart 2024 tarihinde saat 14.00’da oynanacak. Karşılaşma Amedspor’un resmi youtube kalanında canlı olarak yayınlanacak.