Başarılı oyuncu Ayça Ayşin Turan Elle Style Awards gecesinde bu yaz çalışacağını söylemişti. Projenin detayları gün yüzüne çıktı.

Ayça Ayşin Turan

Ayça Ayşin Turan’ın yeni projesi sabırsızlıkla bekleniyordu. Turan bu yaz bir sinema filminde başrolü kaptı. Bir Flmin adı “Gölgede 39 Derece…” Tunç Şahin’in yöneteceği filmi Uygar Şirin kaleme aldı.

Başrol erkek oyuncusu ise Furkan Andıç

Kral Kaybederse İçin Halit Ergenç’e Teklif Kral Kaybederse İçin Halit Ergenç’e Teklif

Furkan Andıç

İzmir’de çekilecek olan film için genç kuşağın başarılı oyuncusu Furkan Andıç’la el sıkışıldı. Temmuz ayının ilk haftası sete çıkacak olan filmin Prime Video’da yayınlanması konuşuluyor…

Ayca Furkan-1

Ayça Ayşin Turan ile Furkan Andıç daha önce 2017 yılında “Meryem” dizisinde de partner olmuştu.

Ayca Furkan

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

25 Ekim 1992 tarihinde Sinop'ta doğdu. İki taraftan da Karadenizli olan Turan'ın babası Kastamonulu, annesi ise Sinoplu’dur. Turan, babasının Tunuslu olduğuna dair iddiaları da verdiği bir röportajda "Biz ailece Karadenizliyiz. Anne tarafım da Selanik göçmenidir." diyerek reddetmiştir.Çocukluğundan beri oyunculuğa özel ilgisi bulunan Turan, kariyerine popüler Türk dizileriyle başladı. Ayça Ayşin Turan, 2011-2012 yılları arasında Fox’ta yayımlanan Türk yapımı Dinle Sevgili adlı günlük dizide Gülfem rolüyle tanındı. 2014 yılında Karagül adlı dizide Ada karakterini canlandırdı. 2015 yılında vizyona giren Sevimli Tehlikeli filminde Zeliş karakterini canlandırdı. Karagül dizisinden sonra 2016-2018 yılları arasında; Altınsoylar ve Meryem adlı dizilerde başrolde oynadı. 2018 yılında yayımlanmaya başlayan Netflix yapımı Hakan: Muhafız dizisinde 2 sezon boyunca başrol oyuncusu olarak Leyla karakterini canlandırdı. Zemheri dizisinde başrol oyuncusu olarak "Firuze" karakterini canlandırdı. Ekim 2020 tarihinde yayımlanmaya başlayan Arıza dizisinde başrol olan "Halide’yi canlandırdı.2021 yılında Star TV'de yayımlanan Ada Masalı adlı dizide başrol olan "Haziran Sedefli" karakterini canlandırdı.

Editör: Haber Merkezi -BC