Saçınıza uygulayacağınız bu karışım ile daha parlak görünüm elde edilir.

Bu maske saçlara eşit şekilde sürüp, otu dakika bekledikten sonra saçı durulamak gerekiyor. Böylelikle ipek gibi saçlara sahip olunabilir.  Uçları kırılan ve yıpranmış saçlarınıza üzülmenin sırası değil… Bu kür ile saçlarınız ışıltılı görünüm edecek.

Saçalarınıza yumurta akının iyi gelmesinin sebebi saçları güçlendirip, doğal parlaklığı kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca yumurta akı saç dökülmesini önlüyor. Bunun dışında saç derisine nem vererek kepek oluşumuna son veriyor.

BAL İLE YUMURTA AKI MASKESİ

Saçlarınıza sadece parlaklık kazandırmasının yanı sıra saçlarınızın nemin korumasına yardımcı olur. Güçlü bir saç maskesinin oluşturacak kür; bir yumurtayı bir çorba kaşığı bal ile karıştırıp mucizevî karşım ortaya çıkacak. Doğal nemlendirici özelliğe sahip olan bal, protein açısından güçlü yumurta ile karıştırıldığında saçınıza yumuşaklık ve parlaklık getirir. Bu kür sayesinde saçlar kolayca şekil alır.  Saçınızı besleyecek olan bu maskeyi saçınıza uygulayın 20 ila 30 dakika bekletip iyice durulayın.

YUMURTA DURULAMASI İLE SAÇLARA PARLAKLIK KAZNADIRIN

Karanfil Çayının Şaşırtıcı Faydaları! Mutfak Baharatının Sağlığınıza Katkısı… Karanfil Çayının Şaşırtıcı Faydaları! Mutfak Baharatının Sağlığınıza Katkısı…

İş yoğunluğu, ev işlerinden vakit bulamayabilir.  Beş dakikanız varsa parlak saçlara kavuşun.  Bir adet yumurtayı çırpıp bir bardak suyla karıştırarak kolayca bir yumurta durulaması oluşturun. Şampuanlanan yıkanan saçlarınıza dökün ve saç derinize masaj yaparak iyice yedirin.  1 veya 2 dakika beklettikten sonra saçlarınızı yıkayın. Bu yumurta durulaması saçlara parlaklık, canlılık hacim kazandırır.