Barış Arduç ve Hande Erçel, Romantik Bir Hikayede Buluşuyor: Ege ve Aslı Rolünde Büyüleyici Performanslarını Sergileyecekler!

"O3 Medya'nın Yeni Filmi, Çeşme'de Çekilecek: Hande Erçel ve Barış Arduç, İddialı Proje İçin Kamera Karşısına Geçiyor!"

Barış Arduç

Fatih Artman "Kimler Geldi Kimler Geçti" Dizinde Fatih Artman "Kimler Geldi Kimler Geçti" Dizinde

Barış Arduç ile Hande Erçel’in başrollerini paylaşacağı O3 Medya’nın “Bir Başka Aşk” filminin provaları başladı. Erçel ve Arduç cuma günü bir araya gelip çekecekleri sahnelere çalıştı. Yazdığı “Merve Kült” Netflix’in en beğenilen yerli içerikleri arasında olan Ceylan Naz’ın kaleme aldığı film bu yaz İzmir’de çekilecek. Filmde Barış Arduç “Ege Yazıcı”, Hande Erçel ile “Aslı Mansoy” karakterlerine hayat verecek.

Hande Erçel

Romantik komedi türündeki filmin yönetmen koltuğuna Barış Arduç’un son reklam kampanyasının çok beğenilen filmlerine imza atan Engin Erden oturacak. Filmde aileleri ortak iş yapan, çocukluk yıllarında tanışan Ege ile Aslı’nın yıllar sonra bir araya geliş öyküsü çok etkileyici bir hikayeyle ele alınıyor. Bir yanda ailesinin servetini elinin tersiyle iten, pastoral bir hayat yaşayan doğa aşığı, karizmatik Ege, diğer yanda da aile şirketi için savaşan güzeller güzeli Aslı vardır. Filmin oyuncu seçimleri sürüyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş