“Kuruluş Osman” dizisinin yeni sezonun çekimlerinin ağustos sonunda başlaması düşünülüyor. Bozdağ Film Orhan Bey dönemine geçmeden bir sezon daha Osman’ı canlandıran Burak Özçivit’le bir yola devam etme kararı almıştı. Altıncı sezonda ekibe yeni oyuncular katılırken ayrılan isimler de var.

Berk Erçer

Fenomen dönem dizisinde Konur Alp rolüne hayat veren yakışıklı oyuncu Berk Erçer’in diziden ayrıldığı öğrenildi. Erçer yeni sezon başlamadan projeleri değerlendirmeye başladı.

Berk Erçer1

Berk Erçer Kimdir

Berk Erçer, 9 Kasım 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiş, Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım ve Fotoğraf bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel bir fotoğrafçı olan Erçer, oyunculuğa adım atsa da bu zevkinden vazgeçmemiştir. Üniversite yıllarında fotoğrafçılığın yanında oyunculuğa da ilgi duyan Berk Erçer, Doktorlar dizisinin 2. ve 3. sezonlarında yer almıştır. Daha sonra Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve diziye sonradan dahil olan Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Bu dizinin ardından, yine 2014 yılında sezon finali yapmasına yakın Medcezir dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. Burada Selim Serez’in eşi Ender Serez’e aşık bir adamı canlandıran ünlü oyuncu, diziden ayrıldıktan sonra, başrollerini Sedef Avcı ile paylaştığı ATV’de yayımlanan Bedel dizisi ile ekrana gelmiştir.

Sarp Akkaya “Kalpazan” Dizisiyle Anlaştı Sarp Akkaya “Kalpazan” Dizisiyle Anlaştı

Editör: Haber Merkezi -BC