İyi Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Veda Bingöl, sergi açılışına katıldı. Erzincan'ın ilk ve alakasından oldukça memnun olduğunu ifade etti.

İyi Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Veda Bingöl, 18-24 Mart ‘Yaşlılara saygı haftası’ sebebiyle açılan sergiye katıldı. Seçim çalışmaları kapsamında gezilerini ve davetlerini devam ettiler Bingöl, karşılaştığı yoğun ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade etti.

Bakan Işıkhan’dan İliç’te maden kazasında hayatını kaybeden işçinin ailesine ziyaret Bakan Işıkhan’dan İliç’te maden kazasında hayatını kaybeden işçinin ailesine ziyaret

İyi Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Veda Bingöl: “yaklaşık bir bucuk aydır sahadayız. Sahada edinmiş olduğumuz izlenimler Erzincan’ın kadın belediye başkanına hazır olduğunu görüyoruz. Tespitlerimiz Allah’ın izniyle, milletimizin teveccühü ile sandık iradesinden çıkacak olana saygımız sonsuz ama İnşallah bizler çıkarız diye umut ediyoruz. Bu yönde çalışmalarımız sürekli devam ediyor. Kadınlarla birlikte olduğumuz zaman her biri teşekkürler ve takdirlerle bizleri karşılıyorlar.  Takdir ediliyoruz. Yüreğinize sağlık, cesaretinize sağlık. Sadece sizler tek olarak değil tüm Erzincan kadınlarını temsil ettiğinizi ifade ediyorlar. Zaten o misyonu üstleniş durumdayız. Ama en keyifli yanı da erkeklerin “ya başkanım hakikaten sadece Erzincan belediyesini değil bizce Dünyayı kadınlar yöneltmeli” diye ifade ediyorlar.  Buda çok hoşumuza gidiyor.” Dedi.