Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru Sinan Parmaksızoğlu rahatsızlığı nedeniyle 16.11.2023 tarihinde vefat etmişti.

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen cenaze töreniyle Polis memuru Sinan Parmaksızoğlu ebediyete uğurlandı.

Erzincan'a 3 Müjde Birden Geldi Erzincan'a 3 Müjde Birden Geldi

Düzenlenen törene İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Birim amirleri, emniyet personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Erzincan'lı Şehit Sinan Parmaksı (1)

Erzincan İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt, Parmaksızoğlu aile fertlerine şanlı Türk Bayrağını şehidin oğluna vermesinden sonra evlatlarına şöyle konuşma yaptı;

"Meslektaşımızın değerli ailesi, bugün yüreklerinize sığdıramadığınız acılarınızı azaltmanın mümkün olmadığını çok iyi biliyorum. Üzüntümüz derin, acımız büyüktür.

Bizler de değerli bir meslektaşımızı, bir kardeşimizi kaybetmenin en derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Ayrıca böyle güzel evlatlar yetiştirdiği için de meslektaşımızla gurur duydum. Sizlere yüce Allah'tan sabır diliyorum."  dedi.

Emniyet müdürü Kenan Kurt’un konuşmasının ardından törene iştirak edenler Polis Memuru Sinan Parmaksızoğlu’na cenaze merasimi saygı duruşu ve duaların ardından tören mangasınca omuzlarda taşındıktan sonra ebediyete uğurlandı.

Mekanı Cennet, Ruhu Şad Olsun.

Kaynak: Haber Merkezi