Erzincan Bahçelievler İlkokulu 1/D sınıfı tarafından okuma bayramı etkinliği düzenlendi. Etkinlikte Gazze'de öldürülen çocuklara dikkat çekmek için şarkı söylediler.

Okul konferans salonunda düzenlenen etkinlikte minik öğrenciler sahne aldı. Velilerin de katıldığı etkinlikte öğrencilerin gösterisi tam not aldı.

Günün anlam ve önemine değine 1/D sınıfı öğretmeni Tuğce Bingöl, 1 yıl boyunca öğrencilerimizle değerlendirdiğimizde çok güzel bir yıl geçirdik. Artık 1’inci yıl değil 2’inci yıl kabul ediyoruz öğrencilerimizi. Bizim yılımız çok eğlenceli ve keyifli geçti. Öğrencilerimizin hepsi çok güzel okuma yazmaya geçtiler. 1 yıl boyunca beni hiç üzmediler.  Ellerinden geleni yaptılar. Sayın velilerimiz sizlere de teşekkür ediyoruz. Çünkü sizin emekleriniz de yok sayılamaz. Okuma bayramı etkinliğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

  Düzenlenen etkinlikte bir birinden keyifli ve renkli oyunlar sergilediler öğrenciler. Zeybek oyunundan, hababam sınıfı oyununa,  şiirlerden koruya çok renkli okuma bayramı gösterisi sunuldu. Öğrenciler programın sonunda Gazze’de öldürülen 16 Bin çocukla alakalı farkındalık oluşması adına şarkı söylediler. Artık savaşlar olmasın çocuk dahil hiçbir sivil ölmesin dediler.

Program sonunda sınıf öğretmeni Bingöl, sınıf olarak çekilen fotoğrafın bulunduğu mini çerçeveli magneti  öğrencilerine hediye etti.

Rehber Öğretmeni Bolat, YKS sınavını değerlendirdi Rehber Öğretmeni Bolat, YKS sınavını değerlendirdi

Editör: Haber Merkezi - A