Dizi sektöründe yeni sezon için çalışmalar tüm hızıyla sürerken TMC Film çok iddialı, çok konuşulacak bir diziye hazırlıyor. Yeni sezonda NOW’da yayınlanacak sürpriz bir dizide ülkemizin hatta dünyada da büyük bir hayran kitlesi olan ve proje seçimi konusunda çok titiz davranan Ebru Şahin ile Murat Yıldırım başrolleri paylaşacak.

Murat Yıldırım Ebru Şahin

Heyecan yaratan dizide Ebru Şahin “Nazlı”, Murat Yıldırım “Demir” karakterlerini canlandıracak. Bir hayli sürprizli ve nefes kesen bir hikâyesi olan dizinin hikâyesi ve oyuncu kadrosuyla ilgili detaylar şimdiden merak konusu oldu.

Ebru Şahin

Ebru Şahin (Nazlı Köker) ile Murat Yıldırım’ı (Demir Akçınar) başrollerde bir araya getir dizinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Recai Karagöz’ün yöneteceği dizinin henüz ismi netleşmedi. Hikâyesi Neşe Şen’e, senaryosu da Emre Özdür’e ait dizinin çalışmaları temmuz ayında başlayacak.

Murat Yıldırım C

16 kilo veren Gonca Vuslateri’den “Hayat Hırsızı” dizisiyle setlere muhteşem dönüş 16 kilo veren Gonca Vuslateri’den “Hayat Hırsızı” dizisiyle setlere muhteşem dönüş

Merakla beklenen dizinin kadrosuna son olarak başarılı oyuncu Çağdaş Onur Öztürk katıldı. Öztürk “Aziz Cem” rolünü canlandıracak ve Demir’in yakın arkadaşı olarak seyirci karşısına çıkacak.

Çağdaş Onur Öztürk

Yeni sezonda NOW’da ekrana gelecek olan dizide Demir’in abisi Ateş için de arayışlar sürüyor.

Editör: Haber Merkezi -BC