Erzincanlı SMA TİP-1 hastası Nilperi için hayati önem taşıyan ilaç tedavisi için maddi kaynak sağlamak amacıyla 18-19 Kasım tarihlerinde Dörtyol Meydanı'nda kermes düzenlenecek. Nilperi'ye destek olmak ve ilaç tedavisi için gerekli olan maddi kaynağı sağlamak amacıyla düzenlenen kermese tüm vatandaşlar davetli.

“ZAMANIMIZ KISITLI, DESTEK GEREKİYOR”

Nilperi'nin annesi Pınar Güler, kampanyanın beklenen hızda ilerlemediğine dikkat çekerek, "Zamanımız kısıtlı ve ilaç tedavisi için acil destek gerekiyor. Bu sebeple kampanyaya destek olmak isteyen herkesin maddi ve manevi katılımını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Bu tarif bağımlılık yapar: Herkesin aradığı Elmalı Kurabiye tarifi Bu tarif bağımlılık yapar: Herkesin aradığı Elmalı Kurabiye tarifi

Kermeste satılacak ürünler arasında el emeği hediyeler, yiyecek içecek standları ve çeşitli etkinlikler yer alacak. Kermese katılım, Nilperi'nin tedavi sürecine destek olma açısından önem taşıyor. Kampanyaya destek vermek isteyen vatandaşlar 18-19 Kasım tarihlerinde Dörtyol Meydanı'nda düzenlenen kermese katılarak katkıda bulunabilir. Unutmayalım ki birlikte daha güçlüyüz, Nilperi'ye umut olalım.