Naz Elmaz Kara Dut Dizisi ile Ekrana Geri Dönüyor! Naz Elmaz Kara Dut Dizisi ile Ekrana Geri Dönüyor!

Chaplin Dörtlüsü filminin çekimleri Ankara’da sürüyor. Tufan Taştan‘ın yönettiği ve Barış Bıçakçı’yla beraber yazdığı filmin kadrosuna ülkemizin en değerli oyuncularının başında gelen Sumru Yavrucuk da katıldı. Yavrucuk “Chaplin Dörtlüsü” filminde emniyet müdürü karakteriyle alışılmışın dışında bir rolü canlandıracak. Usta oyuncunun filmde ilk kareleri de yayınlandı.

Sumru 2

Taştan Film imzalı “Chaplin Dörtlüsü“nün yönetmen koltuğunda aynı zamanda senaryoyu da Barış Bıçakcı ile beraber kaleme alan Tufan Taştan oturuyor. Yaşadıkları trajik toplumsal olaylar sonucu süper güçler elde eden 4 süper kahramanın hikâyesini anlatan fantastik aksiyon türündeki filmin çekimleri Ankara ve çevre illerde devam ediyor.

Chaplin Dörtlüsü

“Chaplin Dörtlüsü” filminin başrollerinde Melisa Sözen, Cengiz Bozkurt, Taner Ölmez, Sumru Yavrucuk ve Mustafa Avkıran bir araya geldi. Çekimlerine Ankara’da başlanan filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Engin Hepileri, Mustafa Kırantepe, Oğuz Kara, Yasemin Szawlowski gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin Ankara’daki çekimlerine katılan konuk oyuncu listesi de oldukça güçlü; Burçin Terzioğlu, Metin Akdülger, Kubilay Aka, Saygın Soysal ve Hasibe Eren…

Kaynak: Birsen Altuntaş