Sen Anlat Karadeniz dizisiyle ününe ün katan Ulaş Tuna Astepe bir süredir herhangi projede yer almıyordu. Son olarak Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı ve Hayat bugün projesinde yer alan Ulaş Tuna Astepe İlk ve Son dizisiyle dönüyor.

Ulaş Tuna Astepe

Yarışmaların ve Maçların Olduğu Gecenin Reyting Galibi Kim Oldu? Yarışmaların ve Maçların Olduğu Gecenin Reyting Galibi Kim Oldu?

İlk ve Son dizisinin konusu ise Deniz ve Barış’ın 10 yıla yayılan ilişkilerinin hikayesi. 20’li yaşlarının ortasında tanışan iki gencin, boşandıkları güne kadar geçen ilişki dinamiği yüksek ama çoğu zaman imkânsız aşk hikayesi. Dizi, hemen hemen her ilişkide yaşanan mükemmellik dönemi, sıradanlaşma dönemi ve bitiş dönemini anlatıyor. Birbirlerine aşık Deniz ve Barış, on yıldır birlikteliğini sürdüren bir çiftir. Bu süreç içerisinde ilişkileri bambaşka bir seviyeye ulaşır. Dizinin ilk sezonunun başrol oyuncuları iki başarılı oyuncu Özge Özpirinçci ve Salih Bademci idi.

Ilkveson Ozgeozpirinci Salihbademci 1

Dizinin 2.sezonu için ise yoğun bir çalışmaya gidildi.

Her sezon en çok teklif alan isimlerden biri olan Ulaş Tuna Astepe, “İlk ve Son” dizisi için kolları sıvadı. Yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın'ın oturduğu Ortaks yapım imzalı dizinin çekimleri haziran ayının sonunda başlayacak. Hakan Bonomo'nun senaryosunu ve proje tasarımını üstlendiği dizide Astepe, Cihan rolü ile karşımıza çıkacak. İlk sezonu oldukça sevilen ve konuşulan dizinin yeni sezonunda yer alacak kadın başrol için ise birçok oyuncuyla görüşüldü.

Whatsapp Image 2024 06 03 At 15.36.43 (1)

Dizinin Nilüfer’i için Hazal Türesan ve Hazal Subaşı arasında kalındı. Yapılan son görüşmeler sonrası Hazal Subaşı rolü kaptı.  Dizide Cihan ve Nilüfer’in 10 yıllık ilişki hikâyesi dikkat çekici bir dille diziye aktarılacak.

Hazal Subaşı

Editör: Haber Merkezi -BC